Zdjęcia szkolne

  Od kilkunastu lat naszą misją jest dostarczenie pamiątkowych zdjęć szkolnych najwyższej jakości. Odciążamy nauczycieli z obowiązku pośredniczenia w procesie sprzedaży przejmując całkowicie dystrybucję zamówionych produktów fotograficznych. Oferujemy innowacyjny model sprzedaży oparty na wygodnym systemie zamawiania zdjęć za pośrednictwem naszej bezpiecznej platformy:

WWW: sklep.pofoto.pl

Często słyszymy w nowych szkołach:  „Czy będziecie u nas za rok?” – chyba nie ma lepszej rekomendacji 🙂

  Fotografią zajmujemy się zawodowo już od wielu lat. Potrafimy pracować przy wydarzeniach wymagających obsługi dużych grup, często pod presją czasu, w trudnych warunkach. Dlatego dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym zapleczem sprzętowym.

Skąd pomysł na zdjęcia szkolne?

Opisaliśmy to tu: sklep.pofoto.pl/o-nas. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na dobrej zabawie i zdjęciach bez udziwnień dzięki czemu powstają fotografie, które charakteryzują: przemyślane kadry, dobre pozy, naturalna kolorystyka i całkiem szczere uśmiechy 😉 Poza standardowymi odbitkami jesteśmy w stanie przygotowywać bardziej zaawansowane stricte szkolne produkty fotograficzne.

  Niewątpliwym atutem naszej usługi jest nie tylko odejście od starego modelu dystrybucji zdjęć szkolnych, ale też wyeliminowanie nadprodukcji przy pomocy platformy online. Przygotowujemy tylko odbitki zdjęć zamówionych, co ma również znaczenie i przełożenie ekologiczne.

  Najważniejszy dla dzieci i rodziców jest sposób w jaki pracujemy z młodzieżą. Staramy się, aby spotkanie z nami miało charakter zabawy. Każdy może sobie zrobić zdjęcie i bardziej przypomina to warsztaty fotograficzne niż typową sesję szkolną. Rodzice cenią sobie natomiast możliwość dostępu do zabezpieczonej galerii, gdzie na spokojnie można przejrzeć wszystkie zdjęcia przed podjęciem decyzji o zamówieniu. Jest czas na zastanowienie, a co najważniejsze nie ma obowiązku zakupu!

Masz pytania? Zadzwoń +48 501 206 800

lub skorzystaj z formularza na stronie: sklep.pofoto.pl/napisz-do-nas/