Reportaż fotograficzny

Część, jesteśmy Jakub i Paweł i działamy pod nazwą POFOTO od kilkunastu lat. Reportaż fotograficzny – to nasza domena, zajmujemy się nim zawodowo. Zlecenia realizujemy od zawsze w dwuosobowej ekipie dzięki czemu podczas fotoreportaży nigdy nie uciekają nam ważne momenty. Uwieczniamy je przynajmniej na dwa sposoby!

Nasz reportaż fotograficzny jest zawsze najwyższej jakości. Przez lata wypracowaliśmy swój styl. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem marki Canon. Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia na pewno się dogadamy. Najczęściej przyjmujemy zlecenia z tzw. polecenia, ale oczywiście lubimy nowe wyzwania więc jesteśmy do waszej dyspozycji.

Reportersko pracowaliśmy dla instytucji, firm i dużych organizacji. Mamy w dorobku rejestrację wydarzeń dla Narodowego Centrum Kultury, Fundacji Gajusz czy chociażby Teatru Nowego w Łodzi. Współpracowaliśmy z wieloma firmami tj. Airbus, Ikea, Allianz itp. Oczywiście reportaż to również imprezy rodzinne i okolicznościowe dlatego zajrzyjcie na naszą podstronę: Fotografia ślubna.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy szczegóły współpracy. W pierwszej kolejności pamiętajcie zapytać nas o wolny termin 🙂 Najszybciej zrobicie to przez stronę kontaktową.

Nasz reportaż fotograficzny i jego kilka przykładów: