Produkcja filmowa

Film reklamowy lub klip video to nie problem 🙂

Zrobimy ładnie. Gdziekolwiek zechcecie. Na całym świecie.

Zajmujemy się głownie fotografią, ale z powodzeniem wyprodukujemy dla was każdy film reklamowy czy inną krótką formę video np. time-lapse. W końcu naszym rodzinnym miastem jest filmowa Łódź!

Produkcja filmowa to dziedzina w której wykorzystujemy nie tylko nasze zdolności artystyczne, ale również kontakty branżowe oraz zamiłowanie do planowania i załatwiania rzeczy niemożliwych 🙂

Jako podwykonawcy produkowaliśmy materiały dla instytucji i korporacji, wykonując tzw. wstawki przebitkowe oraz dłuższe materiały. Ponieważ często uczestniczymy w eventach firmowych to nie tajemnica, że rejestrowaliśmy relacje i skróty z różnego rodzaju wydarzeń. W naszym dorobku posiadamy również produkcję od A do Z materiałów do komunikacji wewnętrznej dużych firm.

Sprzętowo możemy podróżować „na lekko” dysponując na własność pełno klatkowym sprzętem rejestrującym nawet w 8K. Przy wolnym terminie jesteśmy gotowi operacyjnie praktycznie w 24h, bez potrzeby rezerwowania sprzętu w wypożyczalniach.

Spotkajmy się, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i ustalimy szczegóły współpracy. Kontaktujmy się telefonicznie, mailowo lub przez ten formularz.