Fotografia ślubna

Kilka słów o tym czym jest dla nas fotografia ślubna…

Przez lata wypracowaliśmy swój styl, ale nigdy nie zapominamy, że na pierwszym miejscu jest przede wszystkim Wasze zadowolenie. W tym szczególnym dniu musimy stworzyć dobrze zgrany team, gdzie jego lepsza połowa się bawi.. a my pracujemy 😉 Nie ukrywamy, że lubimy fotografować, bo to są zawszą dobrze spędzone chwile, dużo wzruszeń i spore wyzwanie artystyczne. W naszych kadrach utrwalamy Wasze emocje tworząc pamiątkę na lata. Pamiętajcie – fotografujemy w duecie – to nasza siła. Nigdy nie mijają nam ważne momenty, zawsze uwieczniamy je przynajmniej na dwa sposoby!

Zajmujemy się fotografią zawodowo i nie uznajemy kompromisów, dysponujemy profesjonalnym sprzętem marki Canon. Materiał wyjściowy jaki otrzymujecie z sesji jest najwyższej jakości.

Poniżej przedstawiamy części składające się na nasz standardowy i najczęściej wybierany pakiet:

Mało kto przygotowuje się tak skrupulatnie do zleceń jak my! Fotografia ślubna nie wybacza. Nie ma czasu na powtórki. Gwarantujemy – stosunek ceny, jakości oraz zaangażowania w projekt jest u nas ponad przeciętny. Cenę wykonania artystycznej sesji fotograficznej ustalamy indywidualnie. Zależy od wielu czynników m.in. stylizacji sesji, czasu który wspólnie zaplanujemy poświęcić na projekt, wybranej przez Was formy gotowych zdjęć etc.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami. Fotografia ślubna z POFOTO to sama przyjmność 😉 Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy szczegóły współpracy. W pierwszej kolejności wyślijcie nam termin i miejsce ślubu. Możecie to zrobić przez formularz tutaj -> Kontakt