Fotografia ślubna

Kilka słów o tym czym jest dla nas fotografia ślubna. Nigdy nie zapominamy, że na pierwszym miejscu jest przede wszystkim Wasze zadowolenie. W tym szczególnym dniu musimy stworzyć dobrze zgrany team. Nie ukrywamy, że lubimy fotografować, bo to są zawszą dobrze spędzone chwile w miłej atmosferze. Naszej pracy towarzyszy dużo wzruszeń. Utrwalamy w kadrach Wasze emocje tworząc pamiątkę na lata. Oczywiście fotografia ślubna to również spore wyzwanie logistyczne jaki i artystyczne. Długo pracowaliśmy nad warsztatem i stylem naszych zdjęć. Mamy nadzieję, że właśnie dlatego tu jesteście 🙂

Pamiętajcie, że fotografujemy w duecie – to jest nasza siła. Nigdy nie mijają nam ważne momenty, zawsze uwieczniamy je przynajmniej na dwa sposoby!

Zajmujemy się fotografią zawodowo i nie uznajemy kompromisów, dysponujemy profesjonalnym sprzętem marki Canon. Materiał jaki otrzymujecie z sesji jest zawsze najwyższej jakości.

Poniżej przedstawiamy części składające się na nasz standardowy i najczęściej wybierany pakiet:

Cenę wykonania artystycznej sesji fotograficznej ustalamy indywidualnie. Zależy od wielu czynników m.in. czasu który wspólnie zaplanujemy poświęcić na projekt, stylizacji sesji, wybranej przez Was lokalizacji, formy gotowych zdjęć etc.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami. Fotografia ślubna z POFOTO to sama przyjemność 😉 Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy szczegóły współpracy. W pierwszej kolejności wyślijcie nam termin i miejsce ślubu. Możecie to zrobić przez formularz kontaktowy