Nie wiesz co to Fotobudka?

Fotobudka to przede wszystkim świetna atrakcja na imprezy, akcje promocyjne, eventy, integracje itp. Urządzenie obsługuje się dosłownie jednym palcem przez ekran dotykowy. Zdjęcia zapisywane są cyfrowo, a największą zaletą naszej fotobudki są natychmiastowe odbitki. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Na ekranie wyświetlają się odpowiednie instrukcje, a w razie potrzeby inicjatywę przejmuje animator.

Jeśli wiedziałeś…

To cieszymy się, że tu jesteś 🙂

Chcąc wynająć nas i nasze urządzenie nic prostszego, zapytaj o wolny termin przez nasz formularz kontaktowy.

fotobudka wyświetla na ekranie podgląd i to jest najlepsza zabawa

Zabawa z nami trwa nie tylko podczas pozowania, ale także w trakcie oglądania zdjęć 🙂 Bawią się starsi i młodsi, a uwiecznione chwile wszyscy zabierają na trwałej odbitce do domu.

urządzenie w estetycznej obudowie wkomponuje się w każdą przestrzeń

 

Zapewniamy indywidualny projekt graficzny wydruku, całą masę oryginalnych i wysokiej jakości gadżetów oraz wiele atrakcyjnych teł żebyście mieli wybór, w tym przede wszystkim ulubione przez Was te błyszczące!

Historia

Początek był prosty, gdyż byliśmy jednymi z pierwszych – przynajmniej w Łodzi 🙂 Był rok ok. 2010.Będąc blisko różnych odmian fotografii, monitorując trendy, dojrzeliśmy za wielką wodą fajną zabawę i szansę na zrobienie czegoś podobnego. Początkowo usługę nazwaliśmy Ministudio, ale szybko przyjęła się Fotobudka, która funkcjonuje do dzisiaj. Nasz pierwszy „photobooth” był zwykłym statywem z monitorem i bezprzewodowym triggerem do aparatu, ale z czasem doszliśmy od „foto” do pełnej „budki” 🙂 Największą inspiracją był oczywiście nieśmiertelny smilebooth.com. Prekursorzy i branżowe kozaki, naprawdę – pięknie odlecieli – wysoko i bardzo daleko! Absolutnie niesamowici! Sztos sztosów świata foto-eventowego, ale nie tu, tylko za oceanem. Wielkie kampanie, wielkie budżety i niewątpliwie ciężka praca, za którą od zawsze stała wspaniała wizja.

Podsumowując: my w kosmos fotografii eventowo fotobudkowej nie odlecieliśmy, gdyż dalej działamy dla Was tu, na ziemi, w Łodzi.  Dalej jesteśmy do usług, foto-usług oczywiście xD

Losowe przykłady naszych realizacji z ostatnich kilkunastu lat na rynku:

I wiele innych:

Z nami zabawa zawsze się kręci 🙂