Fotobudka

Nie wiesz co to Fotobudka?

Fotobudka to przede wszystkim świetna atrakcja na imprezy, akcje promocyjne, eventy, integracje itp. Urządzenie obsługuje się dosłownie jednym palcem przez ekran dotykowy. Zdjęcia zapisywane są cyfrowo, a największą zaletą naszej fotobudki są natychmiastowe odbitki. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Na ekranie wyświetlają się odpowiednie instrukcje, a w razie potrzeby inicjatywę przejmuje animator.

Jeśli wiedziałeś…

To cieszymy się, że tu jesteś 🙂

Chcąc wynająć nas i nasze urządzenie nic prostszego, zapytaj o wolny termin przez nasz formularz kontaktowy.

fotobudka wyświetla na ekranie podgląd i to jest najlepsza zabawa

Zabawa z nami trwa nie tylko podczas pozowania, ale także w trakcie oglądania zdjęć 🙂 Bawią się starsi i młodsi, a uwiecznione chwile wszyscy zabierają na trwałej odbitce do domu.

urządzenie w estetycznej obudowie wkomponuje się w każdą przestrzeń

po kilku sekundach drukuje zdjęcie wysokiej jakości, które wysuwa się z przodu

Zapewniamy indywidualny projekt graficzny wydruku, całą masę oryginalnych i wysokiej jakości gadżetów oraz wiele atrakcyjnych teł żebyście mieli wybór, w tym przede wszystkim ulubione przez Was te błyszczące!

Historia

Początek był prosty, gdyż byliśmy jednymi z pierwszych 🙂 Przynajmniej w Łodzi, a był rok ok. 2010. Będąc blisko różnych odmian fotografii, monitorując trendy, dojrzeliśmy za wielką wodą fajną zabawę i szansę na zrobienie czegoś podobnego. Nasz pierwszy „photobooth” był zwykłym statywem z monitorem i triggerem do aparatu w łapce, ale z czasem doszliśmy… od „foto” do pełnej „budki” 🙂 Największą inspiracją był oczywiście nieśmiertelny smilebooth.com. Ojjj, totalne branżowe kozaki, naprawdę – pięknie odlecieli – wysoko i bardzo daleko! Są absolutnie niesamowici! Tzw. sztos sztosów foto świata eventowego. Wielkie kampanie, wielkie budżety i niewątpliwie ciężka praca, za którą niewątpliwie od zawsze stała wspaniała wizja.
Podsumowując, my w kosmos fotografii eventowo fotobudkowej nie odlecieliśmy, gdyż dalej jesteśmy tu, w Łodzi. Dalej działamy dla Was, tu na ziem, do usług – foto-usług oczywiście xD

Losowe przykłady naszych realizacji z ostatnich kilkunastu lat na rynku:

I wiele innych:

Z nami zabawa zawsze się kręci 🙂